17 kwietnia 2014

ostatnie AVONowe zakupy :)


Słowem wstępu. Blogowanie nigdy mi nie wychodziło na dłuższą metę :) Ale jednak czasami człowiek ma coś do powiedzenia. A notkę o Liebster Award mam w wersjach roboczych... zginęła gdzieś w czeluściach, eh.

W piątce poniosło mnie z zamówieniem. :D i troszke się zaopatrzyłam. Od czego by tu zacząć?

Anew Clinical Eye Lift Podwójny program liftingujący okolice oczu,
Anew Clinical E-Defence krem odżywczo-naprawczy na noc,
Anew Vitale SPF 25UVA/UVB na dzień.

Młoda jestem, ale podobno trzeba zapobiegać procesom starzenia, a kuponu ze szkolenia żal nie wykorzystać :) Już zaczęłam stosować. Najbardziej boje się swojej niesystematyczności życiowej. Może chociaż kremy mnie do czegoś zmuszą.

Advance Techniques, kuracja "Gładkość jedwabiu"
Dostępna od czwartku w katalogu 6. "Natychmiastowe efekty: regeneracja i zdrowy połysk, kusząca miękkość, elastyczność i łatwość układania." Nie mam szczególnych problemów z włosami, ale uważam, że należy o nie dbać czymś więcej niż szamponem :) Nie używam prostownicy, suszarki, farb. 

Avon Sun, Magic tan, Samoopalacz w musie
Wierze, że zbliżają się te cieplejsze dni i wypadałoby chociaż raz w życiu nie być córką młynarza :) Avon chyba też tak sądzi, bo w K05 wróciła do katalogu seria Avon SUN. :) Będzie testowany wkrótce, jak naprawie strukturę skóry :D

Avon Care, Krem do rąk
Odżywczy krem do rąk z masłem kakaowym i naturalnymi olejkami. Lubie te kremy :) Poprzednio miałam waniliowy z serii Naturals. Nie każdemu jednak przypada do gustu ich mocny słodki zapach.

A teraz lakiery :)
Lakier nawierzchniowy Platinum, Avon nailwear pro+ Cosmic Trip i Pastel Pink
Platinum to kolejna nowość dostępna od jutra w katalogu 6. Lakier nawierzchniowy ma za zadanie ukrywać niedoskonałości paznokcia i nadawać połysk. W dodatku jest to szybkoschnąca formuła.
Kolejne dwa lakiery to już kolorówka, pewnie wrzuce za niedługo swatche. :) 

Już zamówiłam sobie kolejne rzeczy... Eh... Kobiety... Samokrytyczne takie. Chciejstwa mają tylko :)

* * *

Poza tymi nowościami, nowością jest dla mnie system android. Dopiero od tego miesiąca jestem posiadaczką pierwszego w moim życiu smartfona. Jestem zachwycona aplikacjami :) Nie zachwyca to niestety baterii. Jestem człowiekiem mobilnym i zkomputeryzowanym, uzależnionym niestety. Wciąż się jaram czymś nowym. Można wyeliminować dzięki nim troche rzeczy z wielkiej damskiej torebki :)
Brak komentarzy :

Prześlij komentarz