11 sierpnia 2014

Emerald Cut i......dwie kredki do oczu. Chciałabym Wam dzisiaj przedstawić moje 3 nowości z kolorówki.

AVON, Poczwórne cienie do powiek, Emerald Cut

To już moja trzecia paletka i bardzo możliwe, że nie ostatnia. :) Pomijając same cienie, to lubię w nich te lusterka. A ponadto załączonym aplikatorem, tak na co dzień, można wyczarować całkiem fajny makijaż. :) W tej paletce pigmentacja jest całkiem niezła w przypadku wszystkich czterech cieni. Wszystkie się mienią, nie znajdziemy tu matowego efektu.
1 - lekko kremowy, perłowy cień, mieni się kolorowymi drobinkami, tworzy rozświetlającą poświatę
2 - róż z srebrnymi brokatowymi drobinkami, lekko perłowy
3 - jakby tu określić ten kolor? szary brąz z kolorowymi drobinkami, opalizujący troche na złoto, po roztarciu bardzo ładny przygaszony jasny brąz, kojarzy mi się z safari i Afryką :D
4 - grafit, oczywiście z drobinkami, opalizuje na... taki morski odcień? jest taki chłodny, ale drobinki dodają mu ciepła :)
A poniżej przedstawiam Wam mój pierwszy makijaż wykonany cieniami z tej paletki. :)

Jeśli chodzi o wysuwane kredki, to skusiłam się na ich zakup po filmikach Hani Konopińskiej. Wole tradycyjne kredki do temperowania, bo jak się mechanizm wysuwania w takim wynalazku zepsuje to już amen w pacierzu, po kredce! No, ale kupiłam i to dwie...

Wodoodporna konturówka do oczu Pearly

Do zakupu skusiłam się po filmiku na Avon MakeupTV. Jak narazie użyłam jej tylko pod łuk brwiowy i w kącikach wewnętrznych. Jednak ta wodoodpornoośc to taka wątpliwa. Na drugim zdjęciu widać, że po roztarciu zostaje poświata. Można ją bez problemu zetrzeć wacikiem nawilżonym wodą.

Diamentowa konturówka do oczu Brown Sugar


Na tą zdecydowałam się po oglądnięciu tutorialu letniego makijażu. Chciałam znaleźć jakiś odpowiednik dla  wycofanej już kredki w odcieniu Brown Glow. Jak widać średnio mi to wyszło. Ten brąz jest ciemny i nie metaliczny, lecz z brokatem. Po roztarciu widać właśnie głównie ten brokat. Na opakowaniu doczytałam coś o wodoodpornej formule. I co? Zmywa się tak samo jak ta powyżej, też wodoodporna.

Cóż... Zobaczymy, jak sprawdzą się te kredki w akcji... :)

2 komentarze :